Aktualnie znajdujesz się na: ZHU Żarna Strona główna ZHU Żarna Kontakt
kontakt
oferta
lokalizacja

Kontakt


Zakład Handlowo-Usługowy Zygmunt Żarna
10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Stanowisko Telefon Osoba e-mail
 
Właściciel firmy 089 533-32-01 Zygmunt Żarna  
 
Księgowość 089 534-87-20 Biuro biuro@zarna.pl
089 534-87-18 FAX Księgowość  
 
Biuro obsługi klienta 089 532-13-30   uslugi@zarna.pl
089 532-13-31 Zbigniew Łowicki z.lowicki@zarna.pl
089 532-13-32 Sławomir Polanowski s.polanowski@zarna.pl
089 532-13-33 Krzysztof Jóźwik k.jozwik@zarna.pl
089 532-13-34 Tomasz Himik t.himik@zarna.pl
089 532-13-35 Bogumił Stendel b.stendel@zarna.pl
089 532-13-36 Damian Jóźwiak d.jozwiak@zarna.pl
089 532-13-37 Grzegorz Kmieć g.kmiec@zarna.pl
 
Zaopatrzenie 089 532-13-65 Ewa Cybulska zaopatrzenie@zarna.pl
089 532-13-61 FAX  
 
Utrzymanie Ruchu 089 532-13-60 Grzegorz Chrząszcz
 
Dział konstrukcyjny 089 532-13-23 Ewelina Sobierajska e.sobierajska@zarna.pl
089 532-13-25 Stefan Swierczek tech@zarna.pl
089 532-13-26 FAX  
 
FAX Główny 089 535-70-18    
 
Fax Magazyn Stali 089 532-13-21    


Wyświetl większą mapę

sssss Strona główna Do góry
Strona główna | O firmie | Oferta | Galeria | Park maszyn | Kontaktprojektowanie stron www: Go3.pl © 2011